Klik hier voor gratis verzending gratis levering*
Merk
Q+A
Reviews

Appel aha scrubgel 75ml

Scrub
Merk
Q+A
Reviews

Appel aha scrubgel 75ml

Scrub
  • € 10,99

Levering

  • € 10,99
Eenheidsprijs excl. kosten
Voorradig
  Gratis levering bij aankoop van min. 50€.

  Gratis retour in je winkelpunt

  Verzending binnen 24u
Beschrijving

Exfolieert de huid zachtjes

. Helpt de textuur en het uiterlijk van de huid te verbeteren

Glycolzuur, appelzuur en melkzuur werken samen voor een gladdere huid

Zacht exfoliërend, verbetert de huidtextuur terwijl appelextracten antioxiderende voordelen bieden.

Gebruiksadvies

Breng een dunne, gelijkmatige laag aan op een schone, droge huid. Masseer gedurende 20-30 seconden in de huid. Spoel grondig af met water. Gebruik twee keer per week voor de beste resultaten.


Waarschuwingen: Dit product bevat een AHA die het risico op zonnebrand en blootstelling aan UV-straling op uw huid kan verhogen. Gebruik zonnebrandcrème en beperk blootstelling aan de zon na gebruik van dit product en tot een week daarna. Alleen voor uitwendig gebruik. Vermijd direct contact met de ogen. Stop het gebruik als irritatie optreedt. Het is raadzaam om de patches voor gebruik te testen. Buiten het bereik van kinderen houden.

Kenmerken
Ingrediënten

Aqua (water), glycerine, propanediol, panthenol, appelzuur, Pyrus malus fruitextract (appel), succinoglycaan, glycolzuur, melkzuur, aloë barbadensis bladsappoeder (aloë vera), natriumgluconaat, allantoïne, fenoxyethanol, caprylyl glycol, beta-zuur, citroenzuur.

Deze ingrediëntenlijst kan worden gewijzigd; raadpleeg de verpakking van het gekochte product.
Inhoud
75 ml
NA
Verantwoordelijke persoon

Ellipsis Brands Ltd

Suite 7 Station Court - Station Lane - Norwich

info@ellipsisbrands.com

Klantereview

Uw review

U moet ingelogd zijn om een review te geven.

Nog iets vergeten ?