- € 4,99
Levering
- € 4,99
Eenheidsprijs excl. kosten
Voorradig



Beschrijving
De ronde zeep van biologische geitenmelk is een ideale zeep voor de dagelijkse reiniging. Het bevat het equivalent van 10% biologische geitenmelk en is verrijkt met Sheaboter, eveneens biologisch geteeld.
Geitenmelk staat bekend om zijn verzachtende en herstellende eigenschappen door de hydrofiele barrière te versterken. Het verlicht huidproblemen zoals acne, eczeem of psoriasis. Het heeft ook hydraterende en verzachtende eigenschappen dankzij de wei en de eiwitten en glycoproteïnen die het bevat. Het wordt veel gebruikt in cosmetica en bestrijdt de tekenen van huidveroudering.
Handgemaakte zeep gemaakt in Frankrijk in onze zeepfabriek gelegen in Nyons in de Provence.
Handgemaakte zeep gemaakt in Frankrijk in onze zeepfabriek gelegen in Nyons in de Provence.
Gebruiksadvies
Aanbrengen op de vochtige huid. Laten schuimen en afspoelen met veel water. Vermijd contact met de ogen. Bij aanraking de ogen grondig met water spoelen.
Kenmerken
Ingrediënten |
sodium palmate · sodium palm kernelate · aqua (water) · parfum (fragrance) · palm kernel acid · goat milk* · butyrospermum parkii (shea) butter* · glycerin · zea mais starch* · sodium chloride · tetrasodium edta · tetrasodium etidronate · ci 77891 (titanium dioxide)
* ingrédient issu de l’agriculture biologique
|
Deze ingrediëntenlijst kan worden gewijzigd; raadpleeg de verpakking van het gekochte product. | |
Inhoud |
100 GR
|
Verantwoordelijke persoon |
La Savonnerie de Nyons 70 rue Félix Maurent, ZA les Laurons II, 26110 Lyons - France
lasavonneriedenyons.com |